Plotové dílce

Váš starý plot již dosloužil a potřebujete nové výplně? Nabízíme plotové dílce na míru. Plotové dílce je možné vyrobit a  zkompletovat u nás  a doručit přímo k Vám,  kde si je můžete sami namontovat.  Popřípadě je možné objednat montáž plotových výplní od nás.  Plotové dílce vyrobíme dle Vámi požadovaných rozměrů.  V případě zájmu o kompletní plotové dílce nás neváhejte nezávazně kontaktovat. 

 

Jak funguje výroba dílců na míru : 

Abychom Vám mohli vytvořit cenovou nabídku, tak od Vás budeme  potřebovat požadované rozměry.(vzdálenost mezi sloupky x výška požadované výplně a požadovanou mezeru mezi plotovkami.) Dle výše uvedených údajů Vám nabídneme vhodné řešení a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. 

Jaký typ montáže preferujete? 

Klasická svislá montáž 

plastový plot1

horizontální překládaná 

Horizontální plotové pole

 

Vaše adresa - Kam budeme plotové výplně doručovat? ( Popřípadě je možné vyzvednout osobně v sídle firmy v Pardubicích). 

Montáž - Požadujete montáž ? (V případě, že máte zájem o montáž tak je potřeba, aby Vás navštívil náš pracovník a provedl zaměření před výrobou polí). 

V případě, že se jedná o výplně do již stojícího oplocení, tak nám můžete zaslat foto stávajícího stavu, abychom Vám nabídli nejlepší řešení. 

 

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně plastových plotových výplní na míru, tak nás neváhejte kontaktovat e-mailem ,telefonicky nebo se za námi zastavte na dobrou kávu a probereme možná řešení osobně.